Medzinárodne ako doma

Kariéra

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia: Vodič nákladného vozidla

Miesto práce: Štáty EÚ, zahraničie, Česká republika
Ponúkaný plat: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce: vodič MKD (obsluha a riadenie vozovej súpravy ťahač + náves)
Termín nástupu: ihneď

Prijmeme vodičov na týždňovky aj na turnusy!

Požiadavky na zamestnanca:

  • Požadované vzdelanie: základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz: C + E
  • Požadovaná prax: prax v MKD (minimálne 1 rok)
  • Ďalšie požiadavky:
    • potvrdenie o školení vodiča
    • zdravotná a psychologická spôsobilosť
    • držiteľ digitálnej tachografovej karty
    • kvalifikačná karta vodiča
    • NJ základy výhodou
    • človek spoľahlivý, flexibilný, samostatný, bezúhonný
  • Výhody pre zamestnanca:
    • práca v stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
    • moderný vozový park
    • možnosť ďalšieho vzdelávania

Životopisy posielajte na adresu: info@brnait.sk

Máte otázku?